Spoštovani starši/skrbniki, učenci in delavci OŠ Tabor Logatec,

živimo in delujemo v časih, ko se moramo nenehno prilagajati na nove okoliščine. Vsi želimo, da bi življenje in delo na šoli potekalo nemoteno,  s čim manj spremembami. Za to lahko poskrbimo vsi s tem, da hodimo v šolo zdravi, da dosledno upoštevamo navodila za preprečevanje okužb in odgovorno ravnamo v primerih, ko smo v karanteni.

Starše in skrbnike prosimo, da so odgovorni tudi pri ukrepanju, ko se okužbe pojavijo v  klubih, društvih, v katerih so naši učenci včlanjeni v popoldanskem času. V kolikor se okužba pojavi v teh skupinah, se prosim pri klubu/društvu natančno pozanimajte, do kdaj morajo biti otroci v karanteni in to sporočite razredniku.

Le  s skupnimi močmi bomo imeli okužbe pod nadzorom in nam dela in življenja na šoli ne bo potrebno pretirano prilagajati. Hvala vam.

Jure Kramar, ravnatelj