V petek, 6. 1. 2023, so učenci 7.a razreda in učenci Čebelarskega krožka preživeli noč v šoli. Le-to je pripravila njihova razredničarka in mentorica ga. Antonija Baznik. Učenci so v šolo prišli v petek ob 17. 00 in odšli domov v soboto ob 10.00. V tem času so se učenci pomerili v reševanju različnih zanimivih izzivov, si ogledali film, igrali košarko in družabne igre. Pripravili so ples, za glasbo in ozvočenje pa so poskrbeli kar učenci. Večer so z obiskom popestrila tudi tri dekleta iz višjih razredov. Pričakali smo soboto in nato odšli spat. V soboto so učenci pospravili in posesali prostore, ki smo jih uporabljali. Imeli še nekaj zanimivih dejavnosti v telovadnici. Druženje se je zaključilo z zanimivo pantomimo. Da učenci niso bili lačni pa je poskrbela kuharica ga. Helena Trpin.

Noč v šoli je bila prijetna tako zaradi učencev, ki so z veseljem sodelovali pri vseh dejavnostih, kot tudi zaradi njihove razredničarke oz. mentorice, ki je dejavnosti pripravila.

Zapisala: Andreja Dodič