Home » Obvestila » ZLATO PRIZNANJE ZA PEVCE OPZ

ZLATO PRIZNANJE ZA PEVCE OPZ

16. maja je bilo v Zagorju ob Savi regijsko tekmovanje otroških in mladinskih zborov. Na dveh koncertih je tekmovalo 12 izbranih otroških in mladinskih zborov, tekmovalne nastope je ocenjevala žirija v sestavi Maja Cilenšek, Marinka Šuštar (obe izjemni zborovdokinji z mnogimi mednarodnimi nagradami) in skladateljica in zborovodkinja Tadeja Vulc. Na tekmovanju je zbor spremljal pianist Primož Malavašič.
Otroški zbor OŠ Tabor Logatec je tekmovalni program odpel izvrstno in prejel ZLATO PRIZNANJE
Če hočete slišati kakšno tekmovalno skladbo – pridite na zaključni koncert šolskih zborov, ki bo 31. maja.

Foto: Nina Kovač

NOVO! Fotografije s tekmovanja v Zagorju.

Avtor fotografij Robi Verbajs


Zdravko Novak, zborovodja