Home » Obvestila » Angleški tabor, navodila

Angleški tabor, navodila

1) Začetek tabora je vsak dan ob 8.30zaključek pa ob 15.30. Predlagam, da otroci pridejo v ponedeljek kakšnih 15 minut prej, da se še na licu mesta dogovorimo o poteku tabora, detajlih, da spoznajo učitelje ter se razdelijo v skupine.

2) Učenci naj imajo s seboj malico, pijačo, kakšen prigrizek … prosili pa bi, (če je možno, seveda), da se malo pogleda in izogiba kakšnim prigrizkom z arašidi (ena izmed učiteljic je alergična in so prosili na jezikovni šoli, če lahko na to opozorim ). Seveda razumem, da se temu v celoti ne da ogniti, le toliko, da ste malo pozorni.

3) Učenci bodo imeli na razpolago učilnice 5A, 5B in (verjetno SLO-levo) na predmetni stopnji. S seboj naj imajo copate, v katere se preobujejo, ko pridejo na šolo. Obutve ne bodo puščali v omaricah, ampak pod klopmi pri učilnicah 5A, 5B. Obuti in oblečeni naj bodo športno, saj bo vsak dan tudi telovadba (zunaj ali v telovadnici — odvisno od vremena), ustvarjanje … torej nekaj, česar ni preveč škoda. 

4) Kosilo bo vsak dan organizirano na šoli, plača se preko položnice v mesecu septembru. Če je kakšna posebnost glede prehrane, ki bi mi jo še radi sporočili, prosim javite. 

5) Pisarniški material priskrbi jezikovna šola (kot lansko leto); lahko pa imajo učenci za vsak slučaj s seboj kakšen blokec in pisalo. 

Če je še kakšno vprašanje, dilema, mi le pišite na marusabm@os-tabor.si 

Lep preostanek počitnic in se kmalu vidimo,
Maruša But Merhar

ponedeljek, 16.09. 2019
  • roditeljski sestanek za 8. a in 8. b ob 17.00

torek, 17.09. 2019
  • miniolimpiada OPB ob 13.00

  • roditeljski sestanek za 3. razred ob 17.30

sreda, 18.09. 2019
  • predtekmovanje za MALE SIVE CELICE

  • Roditeljski sestanek 2a, 2b

četrtek, 19.09. 2019
  • športni dan 1. r

petek, 20.09. 2019
  • 1. likovna akademija Franca Musca

Ta teden ni dogodkov.