DELO OD DOMA

DNEVNI POSTOPEK ZA DELO OD DOMA:

1. KORAK: odpreti spletno stran šole
  2. KORAK: preverite najnovejše informacije na spletni strani šole
  3. KORAK: v mapi DELO OD DOMA poišči svoj oddelek
  4. KORAK: natančno preberi navodila učiteljev v svojem oddelku za današnji dan po predmetih. Nekatera navodila so podana že na spletni strani na dokumentu oddelka, nekatera pa šele v spletni učilnici. Učitelj posameznega predmeta na to opomni na spletni strani. To pomeni, da moraš sedaj odpreti še spletno učilnico OŠ Tabor Logatec, se vpisati in poiskati nekatere predmete.
  5. KORAK: prični z delom po navodilih za vsak predmet posebej.
  6. KORAK: po zaključku z delom za pouk naredi premor.
  7. KORAK: za učence od 1.-5. razreda: preglej tudi navodila, ki te čakajo v mapi OPB.

OPOMBA: Spodnja navodila se posodabljajo samodejno s strani učiteljev posameznih predmetov. Učitelji bodo napotke za naslednji dan podajali od 13.00 do 20.00 ure za naslednji dan. Tako bo vsak večer po 20.00 uri končna oblika navodil za delo za naslednji dan.

MATIČNA ŠOLA

POŠ HOTEDRŠICA

POŠ ROVTARSKE ŽIBRŠE

OSTALO