Home » Knjižnica » Učbeniški sklad in šolske potrebščine

Učbeniški sklad in šolske potrebščine

SEZNAM UČBENIKOV IN DELOVNIH ZVEZKOV ZA ŠOLSKO LETO 2019/2020

Učbeniški sklad je v skladu z Zakonom o organizaciji in financiranju vzgoje in izobraževanja in Pravilnikom o upravljanju učbeniških skladov (Uradni list RS, št. 27/17, 47/17 in 34/19) ustanovljen, da se učenkam in učencem osnovne šole zagotovi učbenike, ki jih potrebujejo pri pouku.

Učencem, ki bodo v šolskem letu 2019/2020 obiskovali Osnovno šolo TABOR Logatec in njeni podružnici omogočamo, da si iz Učbeniškega sklada BREZPLAČNO izposodijo učbeniški komplet.

Ob izteku šolskega leta mora učenec/ka učbenike vrniti. Če bodo učbeniki poškodovani, uničeni ali izgubljeni, boste morali ob koncu šolskega leta zanje v skladu z 10. členom Pravilnika o učbeniških skladih  poravnati odškodnino.

OŠ TABOR
LOGATEC
PODRUŽNIČNA ŠOLA
HOTEDRŠICA