Home » Ko ne gre » Kontakt

Kontakt

Katja Draksler  
Dopoldanske. gov. ure: torek 11.25–12.15
Elektronski naslov:  katjad@os-tabor.si
Telefon:  01 7590 877
   
Jasna Habjan   
Dopoldanske. gov. ure: torek 12. 20 – 13. 05
Elektronski naslov: jasnah@os-tabor.si
Telefon: 01 7590 875
   
Vesna Slabe
 
Dopoldanske. gov. ure: torek 9.50–10.10
Elektronski naslov: vesnas@os-tabor.si
Telefon:  01 7590 857
   
   
Tina Zabukovec  
Dopoldanske. gov. ure: sreda 8.45–9.30
Elektronski naslov: tinaz@os-tabor.si
Telefon: 01 7590 – 857
   
Kaja Pristavec  
Dopoldanske. gov. ure: četrtek 11.30–12.15
Elektronski naslov: kajap@os-tabor.si
Telefon:  01 7590 857

Saša Mivšek Jereb
Dopoldanske. gov. ure:                petek  8.45 – 9.30
Elektronski naslov:                       sasamj@os-tabor.si
Telefon:                                           01 7590 877

Andreja Dodič

Dopoldanske. gov. ure:                torek 9.50–10.10
Elektronski naslov:                      andrejad@os-tabor.si
Telefon:                                           01 7590 857

ponedeljek, 9.12. 2019
  • 20 urni tečaj plavanja 3. razred

torek, 10.12. 2019
  • 20 urni tečaj plavanja 3. razred

sreda, 11.12. 2019
  • 20 urni tečaj plavanja 3. razred

  • šolsko tekmovanje iz znanja geografije

četrtek, 12.12. 2019
  • 20 urni tečaj plavanja 3. razred

  • skupne govorilne ure od 16.00 do 18.00

petek, 13.12. 2019
  • 20 urni tečaj plavanja 3. razred

sobota, 14.12. 2019
  • izobraževanje NEVERJETNA LETA od 8.00 do 16.00