Home » Ko ne gre » Kontakt

Kontakt

Katja Draksler  
Dopoldanske. gov. ure: torek 11.25–12.15
Elektronski naslov:  katjad@os-tabor.si
Telefon:  01 7590 877
   
Jasna Habjan   
Dopoldanske. gov. ure: četrtek 11.30–12.15
Elektronski naslov: jasnah@os-tabor.si
Telefon: 01 7590 857
   
Vesna Slabe
 
Dopoldanske. gov. ure: torek 9.50–10.10
Elektronski naslov: vesnas@os-tabor.si
Telefon:  01 7590 857
   
   
Tina Zabukovec  
Dopoldanske. gov. ure: sreda 8.45–9.30
Elektronski naslov: tinaz@os-tabor.si
Telefon: 01 7590 – 857
   
Kaja Pristavec  
Dopoldanske. gov. ure: četrtek 11.30–12.15
Elektronski naslov: kajap@os-tabor.si
Telefon:  01 7590 857

Saša Mivšek Jereb
Dopoldanske. gov. ure:                petek  8.45 – 9.30
Elektronski naslov:                       sasamj@os-tabor.si
Telefon:                                           01 7590 877

Andreja Dodič

Dopoldanske. gov. ure:                torek 9.50–10.10
Elektronski naslov:                      andrejad@os-tabor.si
Telefon:                                           01 7590 857

sreda, 16.10. 2019
  • tehniški dan 6. razred

  • kulturni dan 4. in 5. razred

četrtek, 17.10. 2019
  • fotografiranje učencev

petek, 18.10. 2019
  • športni dan 2. razred

  • športni dan 7. - 9. razred