Zaposleni

VODSTVO ŠOLE

  • Ravnateljica: Miša Stržinar
  • Pomočnica ravnateljice: Barbara Novljan Mišič
  • Vodja POŠ Hotedršica: Simona Peternelj
  • Vodja POŠ Rovtarske Žibrše: Anica Žakelj

TEHNIČNO OSEBJE

  • Poslovna sekretarka: Vida Petek – Uršič
  • Administratorka: Simona Langenvalter
  • Računovodkinja: Iva Jesenko
  • Kuharici: Helena Trpin, Liljana Vene
  • Pomočnici kuharic: Slavica Debevec, Katarina Sajovic
  • Hišnik: Janko Jerebic, Mitja Razložnik
  • Čistilke:  Ljubinka Desić, Elmira Jakupović, Brigita Kogovšek, Simona Langenvalter, Vesna Jankovič, Danijela Ristić
  • Čistilka, hišnica na POŠ Hotedršica: Sonja Nagode
  • Čistilka, hišnica, kuharica na POŠ Rov. Žibrše: Jožica Ambrožič (nad. Stanislavo Pivk)
  • Računalničar: Jure Kramar

STROKOVNE SODELAVKE

  • Svetovalna služba: Tajana Brajović,  Saša Mivšek Jereb
  • Učiteljice dodatne strokovne pomoči: Vesna Slabe, Katja Draksler, Jasna Habjan, Andreja Dodič, Kaja Pristavec, Tina Zabukovec
  • Knjižničarka: Nataša Grom
  • Organizator šolske prehrane: Aleksandra Krma

STROKOVNI DELAVCI

STROKOVNI DELAVEC/KA e-naslov
BAZNIK ANTONIJA antonijab@os-tabor.si
BRAJOVIĆ TAJANA tajanab@os-tabor.si
BRENČIČ NAGODE MARUŠA marusabn@os-tabor.si
BRINA KODRIČ KARMEN karmenbk@os-tabor.si
ČERNIČ NATAŠA natasac@os-tabor.si
DRAKSLER KATJA katjad@os-tabor.si
DRMOTA REZKA rezkad@os-tabor.si
FACIJA BARBARA barbaraf@os-tabor.si
FEFER BORUT borutf@os-tabor.si
GOVEDNIK LUKAN MATEJA matejagl@os-tabor.si
HABJAN JASNA jasnah@os-tabor.si
JEREB  LUKAN MARIJA    marijajl@os-tabor.si
JERINA NIKA nikaj@os-tabor.si
KOŠAK ŠPELA spelak@os-tabor.si
KOVAČ NINA ninak@os-tabor.si
KRAMAR JURE jurek@os-tabor.si
KRAŠOVEC LARA larak@os-tabor.si
KRAŠOVEC MARIJA marijak@os-tabor.si
KRIŽIŠNIK ANDREJA andrejak@os-tabor.si
KRMA ALEKSANDRA aleksandrak@os-tabor.si
LAPANJE PRINČIČ MIRA miralp@os-tabor.si
LEVINGER BOJANA bojanal@os-tabor.si
LUŽNIK MARTA martal@os-tabor.si
MAHNIČ LINDA lindam@os-tabor.si
MERLAK DARJA darjam@os-tabor.si
MIVŠEK JEREB SAŠA sasamj@os-tabor.si
PETRA MARAZ petram@os-tabor.si
MULEC PRUDIČ ANICA anamp@os-tabor.si
NOVAK ZDRAVKO zdravkon@os-tabor.si
NOVAKOVIĆ ANJA anjan@os-tabor.si
NOVLJAN MIŠIČ BARBARA barbaranm@os-tabor.si
PIVK MINKA minkap@os-tabor.si
PODGORNIK MATEJA matejap@os-tabor.si
PRISTAVEC KAJA kajap@os-tabor.si
POLJANŠEK ZALA zalap@os-tabor.si
ROJKO TINKARA tinkarar@os-tabor.si
RUPNIK JOŽICA jozicar@os-tabor.si
SERTIĆ DUBRAVKA dubravkas@os-tabor.si
SIVEC –  MAGLICA IRENA irenasm@os-tabor.si
SLABE VESNA vesnas@os-tabor.si
STRŽINAR MIŠA misas@os-tabor.si
TRČEK TANJA tanjat@os-tabor.si
TREVEN LUCIJA lucijat@os-tabor.si
VIDMAR NATAŠA natasav@os-tabor.si
ZABUKOVEC TINA tinaz@os-tabor.si
sreda, 16.10. 2019
  • tehniški dan 6. razred

  • kulturni dan 4. in 5. razred

četrtek, 17.10. 2019
  • fotografiranje učencev

petek, 18.10. 2019
  • športni dan 2. razred

  • športni dan 7. - 9. razred