Spoštovani starši,

Spletna prijava/odjava Moja MALICA omogoča, da v primeru izostanka vašega otroka prijavo in odjavo obrokov opravite na daljavo, preko računalnikov, tablic, mobilnih telefonov.

Prilagamo vsa potrebna navodila za prvo registracijo in nadaljnjo uporabo aplikacije »MojaMALICA«:

Registracijo, aktivacijo računa in prijavo v sistem opravite preko povezave https://malica.os-tabor.si

Do aplikacije lahko vstopate tudi preko šolske spletne strani pod zavihkom »odjava malice«.

Kliknite »registracija« in vnesite šifro uporabnika, ki jo najdete na položnici, in svoj mail.

Sledite navodilom v povezavi:

Ob registraciji boste na e-pošto prejeli potrditveno sporočilo, ki ga morate obvezno aktivirati, s klikom na gumb Aktivacija uporabniškega računa. Potem prejmete geslo. Po prejemu gesla, se lahko v aplikacijo vpišete z vašo e-pošto in prejetim geslom.

Za izvedbo postopka prijave/odjave obrokov preberite navodila na zgornji povezavi.

Z eno registracijo lahko odjavljate obroke za vse vaše otroke.

Postopek je enostaven. Za vsakega otroka pa so v aplikaciji vneseni le obroki, na katere ste vašega otroka prijavili ob začetku šolskega leta s pogodbo o prehrani.

Odjave/prijave prehrane bodo možne za tekoči mesec.

Otroka lahko od obroka odjavite/prijavite do 7:30 ure tekočega dne.

Po tej uri odjava za ta dan ne bo več mogoča in boste morali ne odjavljene obroke plačati.

Odjava velja z naslednjim dnem po prejemu oz. z dnem, ki ga določi oseba, ki je podala odjavo.

Ob kakršni koli težavi se lahko obrnete na gospo Simono Langenvalter, na telefonsko številko 01/ 75 90 854, od 7. do 11. ure.

Prijave in odjave obrokov potekajo le preko aplikacije MojaMALICA in telefona.

Kontaktni podatki

Prijave in odjave na obrok sprejemamo:

v tajništvu šole01 7590 850
preko sms-a:

preko telefona(med 7. in 8. uro vsak delovni dan)

01/ 75 90 850

spletna odjavalink
(Visited 5.673 times, 1 visits today)