Home » Obvestila » Proslava ob Prešernovem dnevu

Proslava ob Prešernovem dnevu

V petek, 7. 2., smo na šoli obeležili slovenski kulturni praznik, Prešernov dan.

Na proslavi smo lahko slišali deklamacije in dramatizacije pesnitev Franceta Prešerna, Toneta Pavčka, Frana Milčinskega Ježka, Ferija Lainščka, Andreja Rozmana Roze, Darje Merlak, Bojane Levinger in 3.a razred.

Proslavo je popestrila Zborovska pripravnica, trobentači Danijel, Aljaž, Gašper ter povezovalci programa Maša, Nejc, Anamarija in Matic.

Ob sklepu proslave je zbrane učence in učitelje o kulturi nagovorila tudi gospa ravnateljica.

Proslavo je s svojim vložkom pripravilo kar nekaj učiteljev in učencev in veseli smo, da so skupno sodelovanje, kreativnost, iznajdljivost in čas pokazali, da zmoremo pripraviti čudovito kulturno prireditev.

Utrinke s proslave in nastopajoče si lahko ogledate na fotografijah, ki jih je priskrbel učenec Tilen Žakelj.

Andreja Kržišnik

ponedeljek, 24.02. 2020

torek, 25.02. 2020

• TD- Slovenski šolski muzej, 3. r.,