Letošnje šolsko leto smo jutra v jutranjem varstvu preživljali malce drugače. Vsako jutro smo se po 6:30 uri odpravili v telovadnico. Tam nam je 2-krat tedensko družbo delal tudi naš učenec 9. razreda Kim Klavžar, ki je v tem času opravljal individualne košarkarske treninge. Kim je član Košarkarskega kluba Union Olimpija, s katerim je letos osvojil državno prvenstvo v kategoriji U15. K osvojitvi lovorike je ogromno pripomogel tudi sam, saj je v polfinalu dosegel 18 točk, v finalu pa še eno več (19). S svojimi dobrimi predstavami se je uvrstil tudi v najboljšo peterko turnirja. Naj dodamo, da je Kim tudi član košarkarske reprezentance Slovenije do 15 let.

V veliko veselje se nam je bilo družiti s tabo Kim in želimo ti ogromno uspehov še naprej!