Home » Obvestila » VESELOŠOLCI!

VESELOŠOLCI!

Priprave v znanju iz Vesele šole bodo potekale ob četrtkih in petkih ob 7.30 v učilnici 5.a za učence od 4. – 6.razreda in v učilnici 5.b za učence od 7. – 9. razreda.

Prvo srečanje bo v četrtek,7.11.

Vabljeni!                                                Mentorici: Mira Lapanje Prinčič in Dubravka Sertić

Več o Veseli šoli preberite tukaj…

Vesela šola želi  mlade spodbuditi k ustvarjalnemu in celovitemu pridobivanju znanja, veščin in spretnosti – zato se je v Veseli šoli učiti in motiti zabavno, saj ponuja znanje na zanimiv, zabaven in hudomušen način. Ponuja predvsem tiste uporabne teme, o katerih učenci od 4. do 9. razreda osnovne šole, ki jim je namenjena, v šoli izvedo manj. Vsebine so raznovrstne in so  vezane na aktualne teme današnjega časa, obeleževanje posebnih dogodkov ali preprosto dopolnjevanje znanja s področij težje razumljivih tem. V temah je poudarjen izobraževalni moment, dragocena pa je povezljivost vsake tematike z različnimi šolskimi področji. Vesela šola zaokrožuje tematske niti z zaključnim tekmovanjem, ki se bo odvijalo spomladi 2020. Tekmovanje Vesele šole je  dvostopenjsko, in sicer šolsko ter državno tekmovanje.

Kako se udeležiš tekmovanja?

Na tekmovanje se lahko prijavi vsak učenec od 4. do 9. razreda  mentoricama Miri Lapanje Prinčič in Dubravki Sertić.

torek, 12.11. 2019

• Kulturni dan-Igrajmo se, 2.razred