Kulturni dan bomo izvedli v torek, 22. oktobra 2019.

Učenci se bodo preizkusili v vlogah učiteljev šolskih predmetov, v vlogi drugih strokovnih delavcev šole, učiteljem bodo pomagali tudi pri dežurstvu.

Prve štiri ure bodo potekale po torkovem urniku, peto uro pa bodo učenci skupaj z razredniki analizirali, kako je potekal dan, ali je izpolnil njihova pričakovanja in kaj bi še lahko izboljšali.

Delovni dan bo za učence od 5. do 9.r. potekal kot običajno, od 7.55 do 12.15 kot dan dejavnosti, od 12.15 do odhoda avtobusov dežurstvo za vozače, po dogovoru z učitelji  bo 6. in 7.uro potekal pouk izbirnih predmetov, ki so na torkovem urniku. Tudi šolski prevozi bodo potekali po ustaljenem urniku.

Učencem in učiteljem želimo  veliko uspeha pri izvedbi nekoliko drugačnega kulturnega dne.

Vodja kulturnega dne, Bojana Levinger