Vabimo Vas na Novoletno tržnico, ki bo v petek, 29. 11. 2019, od 17. do 19. ure v OŠ Tabor Logatec.

Naslov tržnice je Igrajmo se.

Na predmetni stopnji se boste lahko preizkusili v različnih družabnih igrah, spoznali se boste na delavnicah socialnih veščin, se naučili novega plesa ali pa izdelali okrasek, ki ga boste odnesli domov. V telovadnici boste lahko sodelovali v različnih športnih igrah, v jedilnici pa bo poskrbljeno za lačne želodčke. Na razredni stopnji boste imeli možnost izbirati izdelke narejene izpod rok naših učencev ter preizkusiti srečo na srečelovu.
Prireditev bomo fotografirali.

Prosimo, da so otroci od 1. do 4. razreda ves čas prireditve v spremstvu staršev.
Prireditev je dobrodelna, saj bomo zbrana sredstva namenili za naš šolski sklad.
Vabljeni!

Učenci in zaposleni OŠ Tabor Logatec