V letošnjem šolskem letu so dane razmere spremenile prvotne plane tudi pri branju dodatnih knjig za Našo malo knjižnico. Nekaj smo jih uspeli prebrati, srečali smo se tudi z enim od avtorjev knjige. Ta teden pa nas je čakal nagradni kviz preko video povezavo, kjer smo se pomerili še z dvema šolama. Hitrejši bralci v razredu so z dobro voljo še enkrat prebrali knjige, da so se bolje pripravili na kviz. Ob pričetku kviza smo morali slovesno priseči, da bomo zmagovalcem čestitali in se ne bomo jezili, če ne bomo zmagali mi.

Sošolci so nas zelo dobro zastopali pri odgovorih na vprašanja. Neža, Aleksej, Luka, Žana, Isa, Bor in Izak A., hvala, ker ste nas tako dobro zastopali, da smo si na koncu prislužili tudi nagrado!

Ne smemo pa pozabiti tudi na najboljše navijače v razredu, ki so nas ves čas spremljali.

Bila je zanimiva izkušnja in povemo vam, da je bilo čutiti pravo tekmovalno vnemo kljub kvizu na daljavo.

Andreja Kržišnik in 4.a