INTERESNE DEJAVNOSTI 2021/2022

Spoštovani starši in učenci  OŠ Tabor Logatec,

na spletni strani šole smo vam pripravili nabor interesnih dejavnosti za šolsko leto 2021/2022. Interesne dejavnosti se bodo pričele, ko bo to glede na stanje okuženosti možno. Nekatere dejavnosti, ki ne predvidevajo mešanja oddelkov in razredov ali pa se bodo lahko  izvajale izmenično za vsak oddelek posebej (možnost mehurčka), pa se bodo pričela takoj po prejetju prijav.

Na spletni strani je tudi prijavnica za učence od 1. – 9. razreda. Prijavnice stiskate in prinesete  ali pa tudi pošljete po elektronski pošti vašemu razredniku.

Prijavnice se zbirajo do ponedeljka, 11.10.2021.

Hvala za razumevanje.

Pomočnica ravnatelja