Spoštovani starši, dragi učenci in učitelji,

kljub temu, da živimo v posebnem obdobju, ko nas epidemija koronavirusa spremlja praktično na vsakem koraku in nas omejuje, nam je uspelo izpeljati tradicionalno novoletno tržnico, pa čeprav v prilagojeni obliki. Z vašo pomočjo smo zbrali kar 2578,46 €, ves izkupiček pa je namenjen šolskemu skladu.

Iz srca se zahvaljujemo vsem učencem, ki ste s svojim trudom pripravili čudovite izdelke, najlepša hvala vsem učiteljem in drugim zaposlenim, ki ste na kakršenkoli način sodelovali pri pripravi, vodili učence pri izdelavi ali pa prispevali svoje izdelke. Posebna zahvala gre vsekakor tudi staršem naših učencev, ki ste finančno ali materialno prispevali za izdelke naših učencev.

Veseli nas, da lahko s skupnimi močmi bogatimo pouk in pomagamo otrokom iz socialno šibkejših družin.

Želimo vam lepe in mirne praznike ter ostanite polni ljubezni tudi v prihajajočem letu!

Upravni odbor Šolskega sklada OŠ Tabor Logatec