papirVse starše in učence obveščamo, da bo na naši šoli v letošnjem ŠOLSKEM LETU 2015/2016 potekala zbiralna akcija izrabljenih kartuš, tonerjev in tiskalniških trakov.

Tonerje in kartuše bo odkupilo podjetje Bitea d.o.o., sredstva pa bodo nakazana na RAČUN ŠOLSKEGA SKLADA.svet

Namen zbiranja je seznanjanje vseh, da z zbiranjem pripomoremu k ohranjanju našega naravnega okolja.

Prizanesimo naravi in zbirajmo odpadne kartuše, tonerje in trakove, saj se večino le-the ponovno napolni in uporabi.

KAM ZBIRAMO?

Izrabljene kartuše, tonerje in trakove shranite v vrečo in prinesete v posebne zabojnike, ki se nahajajo v PROSTORU, kjer so snažilke (poleg zbornice).

Odpadni material lahko oddate tudi v kabineint 2. razreda na predmetni stopnji, k učiteljici Kaji Erčulj Rogel.

VABIMO VAS, DA SE NAM PRIDRUŽITE V SKRBI ZA ČISTEJŠE OKOLJE.

Kaja Erčulj Rogel