image002Osnovna šola Tabor je bila z OI JSKD Logatec soorganizatorica 48. območne revije otroških in mladinskih zborov. Revija je bila 12. maja v Kulturnem domu KS Tabor. Sodelovalo je deset pevsimage001kih zborov, med njimi so bili štirje zbori naše šole. Na uvodu prireditve so za dobrodošlico zapeli najmlajši – pevci PEVSKE PRIPRAVNICE OŠ TABOR pod vodstvom zborovodkinje Andreje Kržišnik. Na drugem koncertu pa so se predstavili trije zbori, ki jih vodi zborovodja Zdravko Novak – OPZ POŠ HOTEDRŠICA, OPZ in MPZ OŠ TABOR. Vsi zbori so nastopili zelo dobro, predstavili so zanimive skladbe in poželi glasne aplavze. Nastope zborov je spremljala strokovna sodelavka JSKD R Slovenije ga. Barbara Kovačič, ki je zbore OŠ Tabor na strokovnem posvetu po reviji zelo pohvalila, pripravila pa bo tudi natančno strokovno pisno analizo nastopov ter najboljše predlagala za nastope na regijskem nivoju.

OŠ Tabor je odlično poskrbela za več kot 350 sodelujočih pevcev in spremljevalcev. V naši šoli so se dobro počutili in imeli izvrstne pogoje za nastope. Hvala vodstvu šole in Kulturnega društva Tabor ter kolegicam za organizacijsko sodelovanje in pomoč. Iskrena hvala tudi staršem za pomoč pri prevozu pevcev in obisk prireditve. Foto: Eva Križaj

0_ZAPOJMO 2016 Logatec_eva_krizaj- 05_ZAPOJMO 2016 Logatec_eva_krizaj 07_ZAPOJMO 2016 Logatec_eva_krizaj 09_ZAPOJMO 2016 Logatec_eva_krizaj

Zdravko Novak