Olimpijski komite Slovenije v sodelovanju z Športno zvezo Logatec organizira »MINI OLIMPIJADO« za otroke od 2. do 4. razreda osnovne šole. Prireditev bo v TOREK, 20. 9. 2016 s pričetkom ob 13.00 uri in zaključkom ob 15.00 uri na športnem igrišču pri Športni dvorani OŠ 8. Talcev Logatec. V primeru dežja bo prireditev izpeljana v Večnamenski športni dvorani v Logatcu.
Mini olimpijada ima namen druženja, tekmovanja, igre in učenja športnega vedenja.
Mini olimpijade se udeležijo učenci, ki obiskujejo podaljšano bivanje. Zbrali smo prijave, na olimpijado tako odhaja 52 otrok.
Prevoz je organiziran in je za otroke brezplačen. Odhod bo izpred šole ob 12.45. V šolo se vrnemo do 15.30 ure. Za učence, ki se Mini olimpijade ne bodo udeležili, bo zagotovljeno varstvo v šoli!
Otrok naj bo ta dan primerno obut in oblečen. S seboj naj ima športno opremo (kratke hlače, športno obutev, majico).

vodja OPB, Darja Rupnik.