Spoštovani starši učencev vozačev na OŠ Tabor Logatec,

učenci vozači čakajo na odhode avtobusov v dežurni učilnici z dežurnimi učitelji. Praviloma v tem času delajo naloge, berejo, se učijo.

To velja za vse učence vozače, izjemoma pa ste nas starši pisno obvestili, da gre učenec takoj po pouku, peš ali s kolesom domov.

Zaradi varnosti in ustreznega pregleda nad učenci vas prosimo, da se tega dogovora držimo tudi v tem šolskem letu. Še posebno prosimo starše učencev otrok iz Blekove vasi, da razredniku do najkasneje 7. 10. 2019 jasno sporočite, ali so vaši otroci v dežurstvu in čakajo na avtobus ali pa  gredo po pouku domov.

Sporočil staršev, da se otrok lahko sam odloči ali bo šel domov peš ali pa bo čakal na avtobus, žal ne moremo upoštevati. Dežurni učitelji z vso odgovornostjo opravljajo delo dežurnega učitelja, ta skrbi za red in varnost in mora imeti pregled nad tem, kje se učenci nahajajo. S tem, ko se učenec odloča sam, varnosti in ustreznega nadzora  ne moremo zagotoviti. Hvala za razumevanje in sodelovanje.

Barbara Novljan Mišič, pomočnica ravnateljice