Na OŠ Tabor Logatec se bodo v šolskem letu 2020/2021 izvajale naslednje interesne dejavnosti:

Zborovska pripravnica (1., 2. razred), mentorica Nina Kovač TOREK, 14.10 – 14.50

Potovanje skozi pravljice (1. – 4. razred), mentorica Kaja Pristavec, TOREK, 14.10 – 14.55

Mali znanstveniki (2. 3. razred), mentorica Rezka Drmota, ČETRTEK, 14.10 – 14.55

Orientalski ples (2. 3. razred dekleta), mentorica Linda Mahnič, TOREK, 14.10 – 14.55

Raziskujmo živali (2. 3. razred), mentorica Tanja Trček, SREDA, 14.10 – 14.55

Ustvarjalne delavnice (2. 3. razred), mentorica Marija Jereb Lukan, SREDA 14.10 – 14.55

Žogarije (3. – 5. razred), mentorica Andreja Križišnik, ŠE DOGOVOR

Čebelarski krožek (3. – 9. razred), mentorica Antonija Baznik, PO DOGOVORU

Italijanščina (4. – 6. razred), mentorica Urška Adamič, TOREK, 14.10 – 14.55

Nizozemščina (6. – 9.razred), mentorica Lara Krašovec Dečman, PO DOGOVORU

Bralni klub (6. – 9.r.), mentorici Barbara Facija, Maruša Brenčič Nagode, PO DOGOVORU 4 – 5 SREČANJ LETNO

Potovalni krožek (6. – 9.r.) mentorica Renata Mavri, ČETRTEK, 7.30 – 7.55

Računalništvo( 3., 4. razred), mentorica Nataša Vidmar, PONEDELJEK, 14.00 – 14.55

Računalništvo (5., 6. razred), mentor Jure Kramar, ČETRTEK 13.10 – 14.05

Avdio -video produkcija, mentor Jure Kramar, ČETRTEK, 14.10 – 14.55

Ustvarjalnost in podjetnost (4. – 6. razred), mentorica Andreja Dodič, PONEDELJEK, 14.10 – 14.55

Ustvarjalnost in podjetnost (7. – 9. razred), mentorica Andreja Dodič, TOREK,14.10 – 14.55

Oblikovanje zvoka (9.razred) mentor Simon Šubic, TOREK, 14.10 – 14.55

NOGOMET (1. RAZRED), SREDA 14..00 – 14.45

NOGOMET(2., 3. RAZRED), SREDA 14.45 – 15.30

ROKOMET DEČKI ( 1. – 3. RAZRED) PONEDELJEK, 14.00 -14.45

ROKOMET DEČKI (4. – 6. RAZRED) PONEDELJEK 14.45- 15.30

ATLETIKA (1. – 9. RAZRED) SOBOTA 9.00 – 10.00

ROKOMET DEKLICE (1. – 9. RAZRED) PETEK, 15.00 – 15.45

JUTRANJA VADBA (1. – 9. RAZRED) PRED POUKOM, PO DOGOVORU

PLESNO GIBALNA USTVARJALNICA (1. – 3. RAZRED) TOREK ALI SREDA, 14.00 – 14.45

ŠAH (2., 3., 4. RAZRED) SREDA, 7.10 – 7.50

Zunanji izvajalci so obveščeni o prijavljenih učencih in bodo sporočili začetek izvajanja njihove dejavnosti (nogomet, rokomet, šah, atletika, modelarstvo). Za nekatere interesne dejavnosti se šola še dogovarja in boste o morebitnem izvajanju  teh dejavnosti  izvedeli naknadno.

 

(Visited 371 times, 1 visits today)