VODSTVO ŠOLE

  • Ravnatelj: Jure Kramar
  • Pomočnica ravnatelja: Barbara Novljan Mišič
  • Vodja POŠ Hotedršica: Andreja Rovšek
  • Vodja POŠ Rovtarske Žibrše: Anica Žakelj

TEHNIČNO OSEBJE

  • Poslovna sekretarka: Sabrina Velše Stanković
  • Administratorka: Simona Langenvalter
  • Računovodkinja: Iva Jesenko
  • Kuharici: Helena Trpin, Liljana Vene
  • Pomočnici kuharic: Slavica Debevec, Katarina Sajovic
  • Hišnik: Mitja Razložnik, Sašo Leskovec
  • Čistilke:  Ljubinka Desić, Mirela Abdić, Brigita Kogovšek, Simona Langenvalter, Damjana Bradač
  • Čistilka na POŠ Hotedršica: Sonja Nagode
  • Čistilka in kuharica na POŠ Rov. Žibrše: Jožica Ambrožič

STROKOVNI SODELAVC/KA

  • Svetovalna služba:  Tajana Brajović Palamar, Jasna Habjan
  • Učitelji dodatne strokovne pomoči: Vesna Slabe, Jasna Habjan, Andreja Dodič, Žiga Drvarič, Tina Zabukovec, Saša Mivšek Jereb, Kaja Pristavec, Anita Sajevic
  • Knjižničarka: Tamara Puc
  • Organizator šolske prehrane: Veronika Škedelj
  • Računalničar: Aleksandar Gnjidić

STROKOVNI DELAVCI

Adamlje Teateaa@os-tabor.si
Batič Bojanabojanab@os-tabor.si
Baznik Antonijaantonijab@os-tabor.si
Bezak Marijamarijab@os-tabor.si
Brajović Palamar Tajanatajanab@os-tabor.si
Brenčič Nagode Marušamarusabn@os-tabor.si
Černič Natašanatasac@os-tabor.si
Dodič Andrejaandrejad@os-tabor.si
Dolenc Čuk Lucijalucijadc@os-tabor.si
Drmota  Rezkarezkad@os-tabor.si
Drvarič Žigazigadr@os-tabor.si
Facija Barbarabarbaraf@os-tabor.si
Fefer Borutborutf@os-tabor.si
Gladek Matejamatejag@os-tabor.si
Gnjidić Aleksandaraleksandarg@os-tabor.si
Govednik Lukan Matejamatejagl@os-tabor.si
Grom Natašanatasag@os-tabor.si
Habjan Jasnajasnah@os-tabor.si
Jazbec Nunić Tanjatanjajn@os-tabor.si
Jereb Lukan Marijamarijajl@os-tabor.si
Jereb Živazivaj@os-tabor.si
Jerina Nikanikaj@os-tabor.si
Klemenc Peterpeterk@os-tabor.si
Košak Špelaspelak@os-tabor.si
Kovač Ninaninak@os-tabor.si
Kramar Jurejurek@os-tabor.si
Krašovec Dečman Laralarak@os-tabor.si
Krašovec Marijamarijak@os-tabor.si
Krma  Aleksandraaleksandrak@os-tabor.si
Kržišnik Andrejaandrejak@os-tabor.si
Lapanje Prinčič Miramiralp@os-tabor.si
Levinger Bojanabojanal@os-tabor.si
Lipovec Aleksandrasasal@os-tabor.si
Mahnič Lindalindam@os-tabor.si
Merlak Darjadarjam@os-tabor.si
Mijatović Bojanbojanm@os-tabor.si
Mivšek Jereb Sašasasamj@os-tabor.si
Mulec Prudič Anicaanamp@os-tabor.si
Nagode Jožicajozican@os-tabor.si
Novljan Mišič Barbarabarbaranm@os-tabor.si
Pivk Minkaminkap@os-tabor.si
Podgornik Matejamatejap@os-tabor.si
Poljanšek Zalazalap@os-tabor.si
Pristavec Kajakajap@os-tabor.si
Puc Tamaratamarap@os-tabor.si
Rihar Tjašatjasari@os-tabor.si
Rojko Tinkaratinkarar@os-tabor.si
Rovšek Andrejaandrejar@os-tabor.si
Rupnik Jožicajozicar@os-tabor.si
Rupnik Majamajar@os-tabor.si
Rupnik Milojkamilojkar@os-tabor.si
Sajevic Anitaanitas@os-tabor.si
Sertić Dubravkadubravkas@os-tabor.si
Sever Darjadarjas@os-tabor.si
Slabe Vesnavesnas@os-tabor.si
Škedelj Veronikaveronikas@os-tabor.si
Šubic Simonsimons@os-tabor.si
Tomšič Petrapetrat@os-tabor.si
Trček Tanjatanjat@os-tabor.si
Truden Katjakatjat@os-tabor.si
Vene Ljiljanaliljanav@os-tabor.si
Vidmar Natašanatasav@os-tabor.si
Zabukovec Tinatinaz@os-tabor.si
Žakelj Anicaanicaz@os-tabor.si
(Visited 1.425 times, 1 visits today)