DRAGI UČENCI OŠ TABOR LOGATEC, ne glede na razmere čas hitro teče in pred nami so zimske počitnice.

Kljub drugačnemu načinu učenja (ali prav zaradi tega) smo si počitnice tudi zaslužili. Naj še posebno vas, učence OŠ Tabor Logatec, iskreno pohvalim, da ste v preteklih tednih (1. triada) in zadnjem tednu (od 4 -9. r.), ko ste prihajali v šolo, bili vzorni pri upoštevanju navodil, pri strpnosti, prilagodljivosti in prijaznosti.

Upamo, da bomo zaradi vas in vseh delavcev šole, ki smo upoštevali varnostne ukrepe, tudi v prihodnje prihajali na pouk v šolo in se bo življenje in delo na šoli ustalilo.

Vemo, da ste v prvih dneh potrebovali čas za pogovore s sošolci in tega so vam učitelji tudi dali. Po počitnicah pa nas čaka pomlad in z njo veliko izzivov in vztrajnega dela.

Se vidimo zopet v ponedeljek, 1. 3. 2021 (učenci PS: B-urnik). Komaj čakamo.