VPISI V PRVI RAZRED 2022/2023
DRAGI BODOČI PRVOŠOLEC/-KA, SPOŠTOVANI STARŠI!

Vabimo vas k vpisu v 1. razred osnovne šole za šolsko leto 2022/2023. Vpis bo potekal na matični šoli OŠ Tabor Logatec ter na obeh podružnicah v dneh 9., 10. in 11. februar 2022.

Vpisovali bomo otroke, rojene v letu 2016. K vpisu vabimo enega starša in otroka. S seboj prinesite otrokov osebni dokument ali rojstni list. Prav tako s seboj prinesite izpolnjene prijavnice, ki so priloga temu vabilu.

Natančne informacije glede prostora in točnega termina vpisa bodo starši prejeli po pošti.

Zaradi zagotavljanja varnosti in spoštovanja higienskih predpisov v času epidemije prosimo, da na vpis pridete popolnoma zdravi in upoštevate vse predpise, ki veljajo za gibanje v zaprtih prostorih (obrazna maska za odrasle in otroke, razkuževanje rok, ustrezna varnostna razdalja, preverjali bomo PCT pogoje).

Lepo vas pozdravljamo.
Šolska svetovalna služba