Spoštovani,
sporočamo vam, da je končno napočil trenutek, da izvedemo zimsko šolo v naravi. Tako kot smo vas že obvestili vam sporočamo, da bomo ŠVN za učence 6.a in b razreda izvedli v terminu od 5.3. (nedelja) do 8.3. 2023 in za učence 6.c razreda od 8.3. do 11.3 2023 (sobota). Šola v naravi bo potekala na Kopah.
Vsa druga navodila in informacije, ki ste jih prejeli do sedaj ostajajo nespremenjena (tako za učence, ki se bodo ŠVN udeležili in tiste ki se je ne bodo udeležili).
Avtobusi so že naročeni. Odhod izpred šole je vedno ob 8.00 uri in prihod približno ob 16.00 uri. Odhod s Kop bo vedno okrog 14.00 ure).
Učenci bodo imeli zaradi dela v nedeljo oz soboto prost dan 25.4.2023, torej bodo začeli Prvomajske počitnice en dan prej kot ostali.
Ne pozabite pregledati seznama opreme, ki je objavljen na šolski spletni strani.
V kolikor bi imeli še kakršno vprašanje, ga lahko sporočite oz vprašate na e-naslov borutf@os-tabor.si ali na tel. št.: 041 689 597.
Vse informacije pa so še vedno na voljo tudi na naši spletni strani.

vodja ŠVN Borut Fefer