“Na Gregorjevo se ptički ženijo” so rekli včasih. Ptički v tem času postanejo bolj živahni, počasi se dvigujejo temperature, sneg se topi, sončni žarki so vse močnejši in dnevi so vse daljši. Kljub slabemu vremenu so na odru zacveteli tudi učenci naše šole. Svoje plesno znanje skupaj z učiteljico Tejo urijo ob torkih na interesni dejavnosti PLESNO-GIBALNI TABORČKI. Na Gregojevem sejmu so se predstavili  s tremi koreografijami. S svojimi čudovitimi plesnimi koraki so pozdravili občinstvo in popestrili dogajanje. Bili so zares odlični, saj so privabili tudi pogled fotografov. V tokrarni izdaji LOGAŠKE  NOVICE, si jih lahko ogledate v vijoličnih majčkah z logom naše šole. ČESTITKE VSEM NAŠIM TABORČKOM in seveda hvala tudi njihovim staršem, ki nas podpirajo na vsakem koraku.

Učiteljica,

Teja Kocjan