simbioza_giba

Draga babica in dedek!

Naša OŠ Tabor sodeluje pri projektu Simbioza Giba, ki bo potekal v septembru in oktobru 2016. V tem času bomo v šoli pripravili gibalni program, namenjen prav nam, tudi letos bodo to športni dnevi – pohodi, ure športa in ŠPORTNO POPOLDNE. Skupaj se bomo pri tem neizmerno zabavali. Pridite me obiskati in pozdraviti. Vesel/a bom, če se mi pridružita, skupaj bomo super ekipa!

URNIK SIMBIOZE GIBA

Letos smo se odločili, da vas povabimo na naše športne dneve in ure športa, ki jih bomo izvedli v jesenskem času.

Zbor za vse dopoldanske športne dneve bo pred OŠ Tabor (pri vodnjaku) ob 7.50 uri

.Vabimo vas na naslednje dejavnosti:

Centralna šola Tabor:

POHOD – 1.R (ŠD)

POHOD – 2.R (ŠD)

POHOD – 3. R. (ŠD)

O datumu pohodov vas bomo pravočasno obvestili.

POŠ Rovtarske Žibrše – 10.10. 2016 – ura ŠPORTA

POŠ Hotedršica – v tednu od 10.10. – 16.10. – ure ŠPORTA in OPB in druge športne dejavnosti.

SREDA, 14.9. 2016 – ŠPORTNO POPOLDNE (kolesarjenje, rolkanje, rolanje, polygon bowling).

Od 17.00 -19.00 ure

Imeli se bomo super! Potrebujeta samo dobro voljo in pozitivno energijo!

Špela Košak