SPOŠTOVANI UČENCI,

tudi v šolskem letu 2016/2017 smo vam pripravili seznam interesnih dejavnosti, ki si jih lahko izberete in obiskujete. Seznami so razdeljeni na dejavnosti namenjene mlajšim in starejšim učencem, nekatere dejavnosti pa niso starostno omejene in jih lahko obiskujete vsi. V zadnji razpredelnici pa so naštete še  športne dejavnosti, ki jih bodo izvajali tudi  zunanji mentorji. Zagotovo boste našli kaj zanimivega! VSE DEJAVNOSTI SO BREZPLAČNE. Termini  in izvajalci za posamezne dejavnosti se lahko še spremenijo.

Ko boste izbrali dejavnost za vas, obkrožite številko pred dejavnostjo, napišite ime, priimek in razred (OBVEZNO!!!!!) in stiskajte list ( oz. dva lista, če boste izbrali poleg dejavnosti iz 1., 2., ali 3. razpredelnice še športno dejavnost) ter ga prinesite v šolo in oddajte razredniku NAJKASNEJE DO PETKA, 16.9.2016.

Prijavnice za interesne dejavnosti

Barbara Novljan Mišič, pomočnica ravnateljice